Střihy na oblečky pro 16" fashion panenky

Typy
panenek

Detailní popis typů panenek v rubrice Magazínu "Bez obalu".

Katalog střihů na oblečení pro 16 palců vysoké panenky, označované jako fashion nebo sběratelské. Jejich výška je 38 - 40 cm, obecně mají útlý pas a dospělé poprsí. Protože jejich těla jsou podobná, střihy můžete zaměnit nebo kombinovat. Naleznete zde střihy na nejrozšířenější typy panenek jako jsou Tyler Wentworth, Antoinette, Cami od Tonner Doll Company, FR16, Poppy Parker, Tulabelle od Integrity Toys, Urban Vita od Horsmann, Sybarite od Superdoll a další.

Bližší informace k jednotlivým typům fashion panenek naleznete v samostatné rubrice Magazínu, která se věnuje panenkám bez oblečení.

Kolekce

Kolekce

Kolekce

Motivy

Obtížnost

Zdobení

Pasuje na

Typ

Materiál

Materiál

Počet barev

Velikost

Zobrazit pouze

Zobrazit pouze

Filtr je nastaven OR

Jednoduchá sukně pro každou příležitost

Sukně kolového střihu patří k úplnému základu panenkovského šatníku. Je totiž naprosto spolehlivě slušivá a má velkou variabilitu použití. Samostatně jako sukně, jako základ bohatší sukně i jako část šatů.

Produkt Střih 9
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Dlouhé vypasované šaty se sníženým pasem a s vrstvenou sukýnkou jsou skvělou volbou, chcete-li své panence dopřát romantický den. Střih kombinuje hned několik prvků, které přímo volají po nazdobení. Prvním výrazným je asymetrické řešení střihu pod pasem.

Produkt Střih 5
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Košilka s horními řasenými díly na prsou a vysoké kalhotky pro panenku v nedbalkách. Velmi delikátní a přesný střih pro pečlivou švadlenu. Celá souprava se skládá ze dvou dílů - tílka a kalhotek, ale samozřejmě můžete použít jen část střihu pro vaše rozličné záměry.

Produkt Střih 6
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Sáčko bez límce s halenkovým zapínáním a krátkým rukávem. Halenka nebo sako klasického a elegantního střihu pro každou společenskou příležitost, nejen pro příjemné jarní dny.

Produkt Střih 7
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Dlouhé večerní šaty jsou stálicí v šatníku tonnerek. Velmi jednoduchý střih, který při vynaložení malého úsilí poskytne velmi hezký výsledek. Stačí pouze vybrat vhodný efektní materál, případně pak věnovat pozornost detailu. Jste-li začátečnice nebo potřebujete-li šatičky rychle a snadno, jsou tyto splývavé upnuté šaty bezpečnou volbou.

Produkt Střih 2
ke stažení
zdarma
Podrobnosti