Dvoudílná soupravička - tílko a kalhotky

Dvoudílná soupravička - tílko a kalhotky

Košilka s horními řasenými díly na prsou a vysoké kalhotky pro panenku v nedbalkách. Velmi delikátní a přesný střih pro pečlivou švadlenu. Celá souprava se skládá ze dvou dílů - tílka a kalhotek, ale samozřejmě můžete použít jen část střihu pro vaše rozličné záměry.

Produkt : Střih 6
ke stažení
zdarma
Upozornit mě

Košilka s horními řasenými díly na prsou a vysoké kalhotky pro panenku v nedbalkách.

Velmi delikátní a přesný střih pro pečlivou švadlenu. Celá souprava se skládá ze dvou dílů - tílka a kalhotek, ale samozřejmě můžete použít jen část střihu pro vaše rozličné záměry.

Podle tohoto střihu ušijete stejně tak dobře dlouhé večerní šaty jako letní top ke kalhotům.

Střih kalhotek velmi dobře sedí, stojí za zmínku, že zcela kopíruje konstrukční řešení těchto partií a dává tak vyniknout kráse tonnerek, pokud je chceme mírně poodhalit.

Materiál:

Hezká volba pro materiál je tenký satén nebo lesklý šifón. Zvolit můžete i kombinaci těchto materiálů, využít jejich rozdílných vlastností a přidat samozřejmě efektní lemování.

Modrý komplet

Popis základního střihu:

Díly jsou nakresleny s velkou přesností a případná benevolence vaší ruky při stříhání může mít negativní vliv na konečný výsledek. Vršek se skládá celkem z pěti dílů plus ramínka a zapíná se vzadu. Kalhotky jsou ze tří dílů, vzadu je rozparek se zapínáním, dosti hluboký na to, aby šly kalhotky obléci. Střihová příloha obsahuje variantu střihu, kde je košilka delší a zdobená krajkou.

Střih

Vypracování:

Dva horní díly vršku stříháme zrcadlově obrácené. Ve středu se díly překřižují 1 cm. Řasení dílku na prsou je nutné provést přesně mezi značkami pro řasení, protože díly nesmí být zvlněné pod paží nebo tam, kde se kříží, aby látka nevytvářela nepěkné "boule", které navíc nesedí. Nejdříve sešijeme přední díl s horními, pak přišijeme zadní díly. Ramínko je dlouhé 7 cm. Nakonec vypracujeme zapínání vzadu.

Modrý komplet kalhotky Modrý komplet

Krajkový saténový set pro luxusní odpočinek

Varianta střihu přináší rozšíření a prodloužení horního dílu soupravičky. Vršek je zdobený krajkou, ale je zde tak málo prostoru pro další olemování, že horní dílky je nutné o šířku krajky zúžit. Model nabízí další pohled na možnost, jak vypracovat ramínka a ukazuje kombinaci materiálů, která počítá s různou průhledností k dosažení působivého efektu.

Růžový komplet

Růžový komplet

Diskrétní pohled pod sukýnku ukazuje, že střih kalhotek je skutečně velmi decentní.

Růžový komplet

Na fotografii se zadní díly mírně rozvírají, ale nenechte se tím zmást, je to pouze tím, že modelu chybí zapínání po celé délce.

Varianta střihu:

Na střihové příloze je varianta střihu tohoto modelu rozlišená modrou barvou. Stříháme tedy černé nebo modré díly. Přední díl je pouze prodloužený. Zadní díl je ale kromě prodloužení i rozšířený v pase, proto obsahuje samostatný nákres.

Růžový komplet

Růžový komplet

Vlastnosti

Obtížnost

Snadné pro zkušené Střední pro šikulky

Zobrazit pouze

zdarma

Žádné komentáře
Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Komentář smí přidat pouze přihlášený uživatel.