Střihy na textilní hračky - Medvídci

Děti jsou dnes obklopeny množstvím nejrůznějších plyšáků, že rodiče si často zoufají, co s nimi. Plyšáci jsou oblíbeným uklidňovadlem i spolehlivým dárkem. Obdarovávají se malí i dospělí.

Původního medvídka, kterého vyrobila maminka, sestra nebo i tatínek či kterákoliv hodná teta si děti jistě oblíbí nejvíce. Otvírá jejich fantazii a připomíná lásku toho, kdo je věnoval.

Romantický dárek, který dostanete od přítelkyně na střední škole, přetrvá věky.

Tradiční medvídek minulých století s klouby, jako ho znají nejen naše babičky, ale i jejich prarodiče. Medvídek přináší mnoho radosti, protože je možné ho posadit, postavit, položit, může mávat packama a kopat nohama. Je univerzální pro jakoukoliv hru a zaslouženě si vydobyl místo mezi nejoblíbenějšími hračkami. Je to přesně ten typ, který si děti uschovávají v krabicích až do dospělosti a nevzdávají se ho ani po letech.

Roztomilá dvojice klasických medvídků ve dvou velikostech a provedeních podle stejného střihu.

Produkt Střih 12
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Roztomilá dvojice medvídků. Jeden je oblečený v sukýnce a druhý v kalhotkách. Oba oblečky mají náprsenku s kšandami, které jsou vzadu překřížené a přichycené knoflíčky k pásku. Každý z nich má vyšité své jméno na náprsence.

Produkt Střih 11
ke stažení
zdarma
Podrobnosti

Originální dárek pro jakoukoliv příležitost.

Nejjednodušší střih na medvídka, kterého bude za roztomilého považovat každý. Protože jeho výroba je nenáročná, je nejlepším tipem na rychlý, levný malý dárek a přitom s původním a neopakovatelným provedením.

Produkt Střih 10
ke stažení
zdarma
Podrobnosti