Malý hubený medvídek

Malý hubený medvídek

Originální dárek pro jakoukoliv příležitost.

Nejjednodušší střih na medvídka, kterého bude za roztomilého považovat každý. Protože jeho výroba je nenáročná, je nejlepším tipem na rychlý, levný malý dárek a přitom s původním a neopakovatelným provedením.

Produkt : Střih 10
ke stažení
zdarma
Upozornit mě

Originální dárek pro jakoukoliv příležitost.

Nejjednodušší střih na medvídka, kterého bude za roztomilého považovat každý. Protože jeho výroba je nenáročná, je nejlepším tipem na rychlý, levný malý dárek a přitom s původním a neopakovatelným provedením.

Popis střihu a vypracování

Medvídek je velký 22 cm. Skládá se ze dvou stejných dílů, které k sobě po rubu sešijete. Ponechejte na boku tělíčka otvor asi 5 cm, kterým medvídka obrátíte a vycpete. Pak otvor zašijte skrytým stehem. Obličejík vyšijte bavlnkou nebo přišijte knoflíčky. Na krk uvažte mašličku a mírně ji utáhněte. To medvídka nejen ozdobí, ale také vytvaruje konečný tvar hlavy a tělíčka.

 

Tradiční medvídek

Medvídek v lidovém stylu pro tradiční příležitost rodinných svátků.

Je ušitý z bavlněného modrotisku, ozdobený červenou mašličkou. Oči má z bílých knoflíčků a čumáček vyšitý růžovou perlovkou.

Tipy:

Jednoduchý střih nabízí velkou variabilitu vypracování. Použijte různé materiály a způsoby ozdobení. Medvídka můžete prošít v místě oušek a ohybů končetin, obléci ho nebo nazdobit netradičním způsobem, např. korálky, kraječkami a podobně.

Pokud šijete medvídka jako dárek, pokuste se ho přizpůsobit vlasnostem a charakteru obdarovávaného.

 

Vlastnosti

Obtížnost

Pro začátečníky Snadné pro zkušené

Zobrazit pouze

zdarma

Žádné komentáře
Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Komentář smí přidat pouze přihlášený uživatel.