Přátelský medvídek

Přátelský medvídek

Roztomilá dvojice medvídků. Jeden je oblečený v sukýnce a druhý v kalhotkách. Oba oblečky mají náprsenku s kšandami, které jsou vzadu překřížené a přichycené knoflíčky k pásku. Každý z nich má vyšité své jméno na náprsence.

Produkt : Střih 11
ke stažení
zdarma
Upozornit mě

Roztomilá dvojice medvídků.

Jeden je oblečený v sukýnce a druhý v kalhotkách. Oba oblečky mají náprsenku s kšandami, které jsou vzadu překřížené a přichycené knoflíčky k pásku. Každý z nich má vyšité své jméno na náprsence.

Popis střihu a vypracování

Medvídek je velký 22 cm. Skládá se ze dvou stejných dílů, které k sobě po rubu sešijete. Ponechejte na boku tělíčka otvor asi 5 cm, kterým medvídka obrátíte a vycpete. Pak otvor zašijte skrytým stehem. Obličejík vyšijte bavlnkou a přišijte korálky jako oči. Na krk uvažte mašličku a mírně ji utáhněte. To medvídka nejen ozdobí, ale také vytvaruje konečný tvar hlavy a tělíčka.

Na střihu je znázorněný dílek jednoho medvídka a díly jednoho oblečku - sukýnky nebo kalhotek. Náprsenka, pásek a kšandy jsou u obou oblečků stejné.

Nejdříve vypracujte náprsenku s kšandami a pak k ní přišijte spodní mírně nařasené díly. U kalhotek nejdříve sešijte sed a pak boční švy.

Baletka

Něžný medvídek s baletní sukýnkou pošitý třpytivými flitříky. Medvídek má mezi ušima všité saténové poutko na zavěšení. Má vyšitý obličej a oči z korálků.

Veškeré aplikace je nejlepší přišívat až na hotového vycpaného medvídka. Sukýnka je vytvořena pouze z obdelníku bílého tylu 30 x 6 cm, který má v pase tunýlek, je nařasený a stažený saténovou stužkou vzadu s mašličkou.

Tip:

K zachování něžného stylu je důležitý vyběr a vhodná kombinace materiálů - příjemný plyš, tyl, satén, mačkané perly a ploškové flitry. Dbejte velmi na pečlivost vypracování, kterou si tento delikátní medvídek zaslouží.

Chcete-li ho darovat, vložte medvídka do celofánového sáčku, převažte stužkou a takto zabaleného darujte. Nejen že to hezky vypadá, ale také ho tak chráníte před ušpiněním.

Vlastnosti

Obtížnost

Pro začátečníky Snadné pro zkušené

Zobrazit pouze

zdarma

Žádné komentáře
Buďte první, kdo tento článek okomentuje.

Komentář smí přidat pouze přihlášený uživatel.